Tepsili Kesme & Doğrama Tahtası

Tepsili Kesme & Doğrama Tahtası

Doğal ahşap doğrama tahtası 29 x 21 x 5 cm, altındaki iki paslanmaz çelik gastronom küvet GN 1/4 standardında 26,5 x 16,2 x 2 cm ölçüleri ile kullanıcıya rahat çalışma alanı sağlar.

389,00

KT021. In stock . .

Açıklama

  • ERGONOMİK MUTFAK YARDIMCISI : Meyve ve sebzeleri dilimleyin, doğrayın, hazırlayın ve ardından Vigo Wood tepsili doğrama/kesme tahtası ile hazırladığınız yiyecekleri kolayca istifleyin ve kesme tahtasından bağımsız olarak taşıyın.
  • DESEN :
  • İDEAL BOYUT : Doğal ahşap doğrama tahtası 29 x 21 x 5 cm, altındaki iki paslanmaz çelik gastronom küvet GN 1/4 standardında 26,5 x 16,2 x 2 cm ölçüleri ile kullanıcıya rahat çalışma alanı sağlar.
  • ÇEKMECELİ TASARIM : Ahşap tahtanın altındaki kayar tepsiler sayesinde iki bölmeye farklı malzemeleri kolayca ayırmanızı sağlar.
  • KALİTELİ MALZEME : Doğal fırınlanmış %100 kayın ağacından üretilmiştir. Ahşap kesme tahtası şık ve dayanıklı olmasının yanı sıra gıda açısından sağlığa zararlı boya ve ürün içermez. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik tepsiler hijyenik ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.
  • KOLAY TEMİZLİK : Paslanmaz çelik çekmeceler çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ahşap ekmek tahtası elde yıkanmalı ve kurutulmalıdır.
  • KULLANIM TAVSİYESİ : Kesme tahtasının daha uzun ömürlü olması ve ilk günkü görünümünü koruması için 15 günde 1 kez doğal zeytinyağı ile yağlayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkama yapılmaz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tepsili Kesme & Doğrama Tahtası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kayıtlı müşterimiz misiniz?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Bilgileriniz üçüncü bir kişi ile paylaşılmamaktadır.