Müşteri Memnuniyeti Politikası

Vigowood’un müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli iletişim kurmayı hedefleriz.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiye alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilir.

Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızca hediye olarak algılanır. Müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları, gelen bu geri bildirimleri “müşteri memnuniyeti” ne dönüştürmek üzere kullanırız. Olumlu geri bildirimler doğru yolda ilerlediğimizin göstergesiyken, iyileştirme önerileri “daima bir adım önde olma” hedefimize yönelik önemli verilerdir.

Müşteri İletişim Merkezinde; müşterilerimizin talep ve görüşleri toplanır, sistematik ve bütünsel bir şekilde ele alınıp değerlendirilir. İş süreçleri müşterimizin beklentilerine cevap verecek şekilde iyileştirilir; bu beklentilere cevap verecek ürünler ve hizmetler geliştirilir.

Bu anlayış ile müşteri memnuniyetini artıracak şekilde sürekli iyileştirme çalışmaları yapılır. Başarılı bir müşteri şikâyet yönetimi ile ürün ve hizmet kalitesi yükseltilir.

Şikayet Politikası

Müşterilerimizin şikayetlerini, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak sekilde yasal şartlara uygun olarak çözüme kavuştururuz.
Gelen tüm şikayetleri sistemimizi iyileştirmek için kullanırız.
Şikayetlerin çözümü için müşterilerimize mali yükümlülük getirmeyiz.
Şikayet yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek için gerekli kaynak ziyaretinde eğitim ihtiyaçlarını sağlarız.

Giriş Yap

Kayıtlı müşterimiz misiniz?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Bilgileriniz üçüncü bir kişi ile paylaşılmamaktadır.