Kitap Okuma Standı (Teak)

Kitap Okuma Standı (Teak)

204,00

KOS01TEAK. In stock 0.83 kg . / / / / .

Açıklama

290 x 220 x 33 mm. boyutları ile küçük ve orta boy kitaplar, tabletler, netbook ve ultrabook modelleri için ideal çözüm sunan kitap okuma stantlarını, taşınabilir boyutu ve hafif yapısı ile istediğiniz her yere götürebilirsiniz. 8 mm. MDFlam’dan üretilen stant 790-850 gram aralığında ve katlı haliyle 33 mm. yer kaplıyor.

Keyifli bir kişisel zaman yaratmak için ihtiyacınız olan çok az şey vardır. Keyifli bir müzik, güzel bir kitap ve taze demlenmiş çay veya kahve harika bir kişisel zaman için size oldukça değerli bir alan yaratma imkanı sunar. Kitap okuma stantları ise tam bu noktada keyfinizi katlamak ve size çok daha konforlu bir alan yaratmak için üretildi. Ergonomik tasarımı ve dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz kitap okuma stantları ihtiyacınız olan her an elinizin altında olacaklar.

İşlevsel Tasarım

Tasarım detayları ile keyifli bir kitap okuma deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak kitap okuma stantları, sahip olduğu özellikler sayesinde tablet, netbook ve notebook kullanımı için de oldukça işlevsel çözümler sunuyor. Özellikle boyunda yer alan C1-C7 omurlarında ortaya çıkan boyun fıtığı sorununa çözüm olacak şekilde tasarlanan stantlarımız ile sağlığınızı ve keyfinizi aynı oranda destekleyebilirsiniz.

Kaliteli Malzeme

Kitap okuma stantlarını tasarlarken hem uzun vadeli kullanım süresi hem de çok amaçlı kullanım hedefledik. Bu hedeflerimize ulaşabilmemizin yolu ise malzeme kalitesinde kusursuzu yakalamaktan geçti. Kullanılan her parçanın kalitesinin yüksek olmasına, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamasına dikkat ettik. Ana tasarım malzemesinin yanı sıra sayfa tutacaklarından, menteşelerde kullandığımız vidalara kadar yaptığımız kaliteli malzeme seçimi sayesinde sizlere uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir ürün ortaya çıkardık.

Ayarlanabilir Eğim

Stant tasarımının her ortama ve duruşa uyumlu olması için kademeli olarak eğim ayarına sahip olması optimum kullanım rahatlığı sunuyor. Stant üzerine konulacak kitap, tablet ya da laptopların duruş açısının kişiye göre ayarlanabilir olması sayesinde konfor miktarı da artmış oluyor. Ayarlanabilir eğim ayarının bir diğer avantajı da yatarken, otururken ya da uzanırken kitap okumak isteyenlerin diledikleri gibi ayar yapma ihtiyaçlarına cevap vermesi. Bu özellik sayesinde seccadede Kur’an okurken ihtiyaç duyacağınız eğim açısı ile kanepede uzanırken kitap okuyacağınız eğim açısını farklılaştırarak maksimum konfor elde edebilirsiniz.

Özgürlükle Gelen Rahatlık

Kitap okuma standı üzerinde yer alan sayfa tutucular özellikle büyük sayfalı, küçük puntolu kısacası uzun sürede okunan kitaplarda ellerinizin serbest kalmasına yardımcı olur. Kitap okurken not almayı sevenler, kahvesini yudumlarken kitabına ara vermekten hoşlanmayanlar ve tam konsantrasyona ihtiyaç duyanlar için sayfa tutucular büyük konfor sağlıyor.

Yer Kaplamayan Özel Tasarım

Kitap okuma standı tasarımında, alan tasarrufu sağlamak için özellikle katlanabilir detaylar kullanmaya özen gösterdik. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda oldukça kolay bir şekilde katlayıp kaldırabileceğiniz standlar ile yaşam alanlarınızda gereksiz bir dağınıklık oluşmasının da önüne geçmiş olacaksınız.

Her Boyut İçin İdeal

Günlük hayatta ortalama kitap, ansiklopedi, tablet ya da laptop kullanımına uygun boyutlara sahip olan kitap standı bu sayede farklı ihtiyaçlara çözüm sunuyor. Herhangi bir deformasyon veya kırılma sorunu olmadan gönül rahatlığı ile kullanılabilecek stantlar sayesinde çalışmalarınıza daha iyi odaklanacaksınız.

Ek bilgi

Ağırlık 0,83 kg
Boyutlar 22 × 29 × 3,5 cm

Kitap Okuma Standı (Teak) için 3 değerlendirme

 1. 5 out of 5

  Böyle bir ürünün olmasından çok mutluyum. Kitap okumayı yeni yeni seven bir insan olarak böyle bir ürün ile kitaplarımı daha heyecanlı bir şekilde okuduğum kesin. Çok kaliteli bir ürün. Çok memnunum. İyi ki satın almışım. Herkese tavsiye edebileceğim nadir ürünlerden birisi. Yanında hediye olarak gönderilen bardak altlığım için de ayrıca teşekkür ediyorum.

 2. 5 out of 5

  (verified owner)

  Bugün elime ulaştı. Çok hızlı bir şekilde oldu, teşekkür ederim. 🙂 Gerçekten çok beğendim. Oldukça kaliteli ve sağlam. İlk okumamı yapmak için sabırsızlanıyorum. Kargonun memleketimden yola çıktığını öğrenince daha bir mutlu oldum. Taa İstanbul’a kadar geldi, bana oralardan bir parça getirmiş gibi hissettim. Fiyatı baktığım çoğu yere göre çok daha uygundu. Tavsiye ederim. Yanında hediye gönderdiğiniz bardak altlığı için de ayriyeten çok teşekkürler. Hayırlı işleriniz olsun.

 3. 5 out of 5

  ürün şüphesiz kaliteli güzel evladiyelik hediyelik alınabilecek bir ürün
  hatta bir f/p ürünü denebilir.
  Sadece altı düz mdf olduğu için eğimli zeminde kayma oluyor keşke o sayfa tutucu demir çubukların ucundaki gibi bişey alt tarafa laptoplardaki gibi bişey falan yapsalarmış veya yanında ek olarak gönderilebilir
  Yanında gönderilen bardak altlığı için herkes gibi Teşekkür etmiycem (:
  zaten müsvedde üründen yapılmış bişey ama önemli olan işe yaramasıydı
  bunun içinde o yuvarlağın ortasına makineden bir çizik geçselerdide telefon tutacağı olsaydı o kadar işe yarardı ki
  hem kitap standının yanına telefon konulduğunda daha hoş bir ikili olurdu
  ama sonraki üretimlerinde Hasmob un bunu dikkate alıcağını düşünüyorum

  Teşekkürler ..

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kayıtlı müşterimiz misiniz?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Bilgileriniz üçüncü bir kişi ile paylaşılmamaktadır.