Kitap Okuma Standı Büyük Boy (Ceviz)

İndirim!

Kitap Okuma Standı Büyük Boy (Ceviz)

228,60

KOS02CEVIZ. In stock 1.2 kg . / / / / .

Açıklama

8 mm. MDFlam malzemeden üretilen, 34,65 cm x 26,4 cm x 3.3 cm  boyutları ile orta ve büyük boy kitaplar, tabletler, netbook ve ultrabook modelleri için ideal çözüm sunan büyük boy stantlar yalnızca 1300 gram ve katlı haliyle 33 mm. yer kaplıyor.

Keyifli bir kişisel zaman yaratmak için ihtiyacınız olan çok az şey vardır. Keyifli bir müzik, güzel bir kitap ve taze demlenmiş çay veya kahve harika bir kişisel zaman için size oldukça değerli bir alan yaratma imkanı sunar. Kitap okuma stantları ise tam bu noktada keyfinizi katlamak ve size çok daha konforlu bir alan yaratmak için üretildi. Ergonomik tasarımı ve dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar boyunca keyifle kullanabileceğiniz kitap okuma stantları ihtiyacınız olan her an elinizin altında olacaklar.

İşlevsel Tasarım

Tasarım detayları ile keyifli bir kitap okuma deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak kitap okuma stantları, sahip olduğu özellikler sayesinde tablet, netbook ve notebook kullanımı için de oldukça işlevsel çözümler sunuyor. Özellikle boyunda yer alan C1-C7 omurlarında ortaya çıkan boyun fıtığı sorununa çözüm olacak şekilde tasarlanan stantlarımız ile sağlığınızı ve keyfinizi aynı oranda destekleyebilirsiniz.

Kaliteli Malzeme

Kitap okuma stantlarını tasarlarken hem uzun vadeli kullanım süresi hem de çok amaçlı kullanım hedefledik. Bu hedeflerimize ulaşabilmemizin yolu ise malzeme kalitesinde kusursuzu yakalamaktan geçti. Kullanılan her parçanın kalitesinin yüksek olmasına, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamasına dikkat ettik. Ana tasarım malzemesinin yanı sıra sayfa tutacaklarından, menteşelerde kullandığımız vidalara kadar yaptığımız kaliteli malzeme seçimi sayesinde sizlere uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz bir ürün ortaya çıkardık.

Ayarlanabilir Eğim

Stant tasarımının her ortama ve duruşa uyumlu olması için kademeli olarak eğim ayarına sahip olması optimum kullanım rahatlığı sunuyor. Stant üzerine konulacak kitap, tablet ya da laptopların duruş açısının kişiye göre ayarlanabilir olması sayesinde konfor miktarı da artmış oluyor. Ayarlanabilir eğim ayarının bir diğer avantajı da yatarken, otururken ya da uzanırken kitap okumak isteyenlerin diledikleri gibi ayar yapma ihtiyaçlarına cevap vermesi. Bu özellik sayesinde seccadede Kur’an okurken ihtiyaç duyacağınız eğim açısı ile kanepede uzanırken kitap okuyacağınız eğim açısını farklılaştırarak maksimum konfor elde edebilirsiniz.

Özgürlükle Gelen Rahatlık

Kitap okuma standı üzerinde yer alan sayfa tutucular özellikle büyük sayfalı, küçük puntolu kısacası uzun sürede okunan kitaplarda ellerinizin serbest kalmasına yardımcı olur. Kitap okurken not almayı sevenler, kahvesini yudumlarken kitabına ara vermekten hoşlanmayanlar ve tam konsantrasyona ihtiyaç duyanlar için sayfa tutucular büyük konfor sağlıyor.

Yer Kaplamayan Özel Tasarım

Kitap okuma standı tasarımında, alan tasarrufu sağlamak için özellikle katlanabilir detaylar kullanmaya özen gösterdik. Bu sayede kullanılmadığı zamanlarda oldukça kolay bir şekilde katlayıp kaldırabileceğiniz stantlar ile yaşam alanlarınızda gereksiz bir dağınıklık oluşmasının da önüne geçmiş olacaksınız.

Her Boyut İçin İdeal

Kalın kitaplar, ansiklopedi, tablet ya da laptop kullanımına uygun boyutlara sahip olan büyük boy kitap standı bu sayede farklı ihtiyaçlara çözüm sunuyor. MDF malzemeden üretilen stantlar laptopları rahatlıkla taşıyabiliyor. Herhangi bir deformasyon veya kırılma sorunu olmadan gönül rahatlığı ile kullanılabilecek stantlar sayesinde özellikle TUS, DUS, hukuk ve benzeri kalın kitaplar ile büyük boy Kur’an-ı Kerim kullananlar rahat bir nefes alacak.

Ek bilgi

Ağırlık 1,2 kg
Boyutlar 27 × 36,5 × 3,5 cm

Kitap Okuma Standı Büyük Boy (Ceviz) için 1 değerlendirme

  1. 5 out of 5

    Kargom elime 3 günde sıkıntısızca ulaştı.Ben Dus hazırlığı sürecinde oluşan boyun sırt ağrılarım için bir arayış içine girmiştim ve araştırmalarım sonucunda bu sayfayı keşfettim.Bugün kullanmaya başladım.Gayet işlevsel bir düzenek.Her türlü sınava hazırlananlara önerebilirim.Kuran okunması için de kullanılabilir.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kayıtlı müşterimiz misiniz?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Bilgileriniz üçüncü bir kişi ile paylaşılmamaktadır.