İptal, İade ve Değişim Şartları

İptal, İade Koşulları ve Gizlilik

 

İptal İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3d veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci 10 iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunmasından 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapıp müşteriye bilgi verilecektir. Firmamız peşin çalışmakta olup fatura tarihinden 10 iş günü sonraki talepler değerlendirilmeyecektir.

Kişisel Bilgi Güvenliği 

https://vigowood.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.

https://vigowood.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde ;bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

https://vigowood.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak, gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır.

https://vigowood.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. https://vigowood.com dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Iyzico üzerinden ödeme kabul ediyoruz. Ödemeleri işlerken, satın alma toplamı ve fatura bilgileri gibi ödemeleri işleme koymak veya desteklemek için gerekli bilgiler dahil olmak üzere verilerinizden bazıları IYzico’ya aktarılacaktır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak Iyzico’ya ve oradan bankalara iletilmekte ; tüm işlemler müşteri, Iyzico ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

GÜVENLİK UYARISI

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir.

Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.
https://vigowood.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.

https://vigowood.com İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İl merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için vigowood.com’dan yapmış olduğunuz bütün alışverişler bizim için ayrı önem taşımaktadır. Ürünlerimizi kaliteli, güvenilir ve koruyucu ambalajlarda göndermekteyiz. Vigo Wood ürünlerimiz size ulaştığında teslimat sırasında herhangi bir aksaklık ile karşılaştığınızda fotoğrafı ile birlikte 3 gün içerisinde bize bilgi vermenizi rica ederiz. Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sıkıntıyı 0452 324 78 78 – 0452 324 30 00 numaralı telefonlardan veya [email protected] e-posta adresinden bizlere bildirebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikâyetiniz olduğunda, ürünlerimizi kargodan teslim aldığınız günden itibaren 3 gün içerisinde [email protected] ’a mail atarak ya da 0452 324 78 78 – 0452 324 30 00 telefon numaralarından birini hafta içi 09.00-17:30 saatleri arasında, Cumartesi günleri ise 09.00-11.30 saatleri arasında arayarak bildiriniz. Pazar günleri telefon görüşmesi yapılmamaktadır. Şikâyetiniz tarafımıza ulaştığında inceleme süreci başlatılır ve gelişmelerden anbean haberdar edilirsiniz. Aşağıdaki genel iade şartlarına uygun durumlarda iade etmek istediğiniz ürünün kargo ücreti müşteriye aittir.

İADE KOŞULLARI
Türk Ticaret Kanunu gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca kişiye özel üretilmiş ya da özelleştirilmiş ürünler iade kapsamı dışındadır.

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde sözleşme koşulları kapsamında www.vigowood.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA iade edebilirsiniz.

Ürünlerde sevkiyatta oluşabilecek ezilme, bozulma ya da kırılma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek [email protected]  mail adresine iletilmesi gerekmektedir. Yalnızca ürün kargosunda hasarlı bir şekilde tarafınıza ulaşan ürünün iadesi yapılmaktadır. Bu nedenle kargonuzu teslim alırken, kargo personeli gitmeden kargonuzu açıp kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylece hasarlı bir durum varsa, aynı kargo personeli ile vakit kaybetmeden göndermiş olursunuz.

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde yapılmaktadır.
Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ

HASMOB ORMAN ÜRÜNLERİ MOBİLYA SAN. TİC.LTD.ŞTİ

Adres: ÇATALPINAR MAH. MERKEZ MÜCAVİR SK. NO: 5 ÜNYE/ORDU
Tel: 0452 324 78 78 – 0452 324 30 00
Vergi Dairesi: Ünye Vergi No: ***

Genel iade şartları şunlardır:

• İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
• Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.
• İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe/not göndermeniz gerekmektedir.
• İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

Giriş Yap

Already a Rubnio Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.