Çift Tepsili Doğrama Tahtası

Sold

Çift Tepsili Doğrama Tahtası

Vigowood Çift Tepsili Doğrama Tahtası, Doğrama Dikdörtgen Doğal Ahşap Paslanmaz Çelik Tepsili – Doğal Kayın Ağacı, temizlemesi kolay, sağlığa zararlı ürün içermez, 2 adet 1/4 gastronom küvetli, paslanmaz çelik ve makinede yıkanabilir.

399,00

Stokta yok

Açıklama

Vigo Wood Çift Tepsili Doğrama Tahtası, Doğrama Dikdörtgen Doğal Ahşap Paslanmaz Çelik Tepsili – Doğal Kayın Ağacı, temizlemesi kolay, sağlığa zararlı ürün içermez, 2 adet 1/4 gastronom küvetli, paslanmaz çelik ve makinede yıkanabilir.

Paslanmaz Çift Çelik Tepsili Dikdörtgen Doğal Ahşap Doğrama Tahtası

ERGONOMİK MUTFAK YARDIMCISI : Bu mutfak gereciyle; meyve ve sebzeleri dilimleyin, doğrayın, hazırlayın ve ardından Vigowood çift tepsili doğrama tahtası ile hazırladığınız yiyecekleri kolayca istifleyin ve kesme tahtasından bağımsız olarak taşıyın. İsterseniz sonrasında kullanmak için doğradığınız malzemeleri buzdolabında saklayın.
ÇEKMECELİ TASARIM : Ahşap tahtanın altındaki kayar tepsiler sayesinde iki bölmeye farklı malzemeleri kolayca ayırmanızı sağlar.
İDEAL BOYUT : Doğal ahşap doğrama tahtası 40 x 28,5 x 5 cm, altındaki iki çelik gastronom küvet GN 1/4 standardında 26,5 x 16,2 x 2 cm ölçüleri ile kullanıcıya rahat çalışma alanı sağlar.
KALİTELİ MALZEME : Doğal fırınlanmış kayın ahşap servis tahtası şık ve dayanıklı olmasının yanı sıra gıda açısından sağlığa zararlı boya ve ürün içermez. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik tepsiler hijyenik ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.
KOLAY TEMİZLİK : Paslanmaz çelik çekmeceler çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ahşap ekmek tahtası elde yıkanmalı ve kurutulmalıdır.
KULLANIM TAVSİYESİ : Kesme tahtasının daha uzun ömürlü olması ve ilk günkü görünümünü koruması için 15 günde 1 kez doğal zeytinyağı ile yağlayabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çift Tepsili Doğrama Tahtası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Kayıtlı müşterimiz misiniz?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Bilgileriniz üçüncü bir kişi ile paylaşılmamaktadır.