Çift Tepsili Doğrama Tahtası, Doğrama Dikdörtgen Doğal Ahşap Paslanmaz Çelik Tepsili

197,00

Stok kodu (SKU) KT011 Kategori


Share
Açıklama

Çift Tepsili Doğrama Tahtası, Doğrama Dikdörtgen Doğal Ahşap Paslanmaz Çelik Tepsili

ERGONOMİK MUTFAK YARDIMCISI : Meyve ve sebzeleri dilimleyin, doğrayın, hazırlayın ve ardından Vigo Wood çift tepsili doğrama tahtası ile hazırladığınız yiyecekleri kolayca istifleyin ve kesme tahtasından bağımsız olarak taşıyın. İsterseniz sonrasında kullanmak için doğradığınız malzemeleri buzdolabında saklayın.
ÇEKMECELİ TASARIM : Ahşap tahtanın altındaki kayar tepsiler sayesinde iki bölmeye farklı malzemeleri kolayca ayırmanızı sağlar.
İDEAL BOYUT : Doğal ahşap doğrama tahtası 40 x 28,5 x 5 cm, altındaki iki çelik gastronom küvet GN 1/4 standardında 26,5 x 16,2 x 2 cm ölçüleri ile kullanıcıya rahat çalışma alanı sağlar.
KALİTELİ MALZEME : Doğal fırınlanmış kayın ahşap servis tahtası şık ve dayanıklı olmasının yanı sıra gıda açısından sağlığa zararlı boya ve ürün içermez. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik tepsiler hijyenik ve paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır.
KOLAY TEMİZLİK : Paslanmaz çelik çekmeceler çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ahşap ekmek tahtası elde yıkanmalı ve kurutulmalıdır.
KULLANIM TAVSİYESİ : Kesme tahtasının daha uzun ömürlü olması ve ilk günkü görünümünü koruması için 15 günde 1 kez doğal zeytinyağı ile yağlayabilirsiniz.
İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Çift Tepsili Doğrama Tahtası, Doğrama Dikdörtgen Doğal Ahşap Paslanmaz Çelik Tepsili” için yorum yapan ilk kişi siz olun